PoolG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli u slijepo crijevo interneta
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 eRepublik je nova brija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri tra 01, 2009 2:04 am

http://www.erepublik.com

Ovo je browser igrica u kojoj igrate obicnog gradjana. Mozete se zaposliti, trenirati u vojsci i sudjelovati u ratovima, a kako vaš lik dobiva experience otvaraju vam se i razne druge mogucnosti, npr. da osnujete vlastito poduzece ili novine, postanete clan politicke stranke, kandidirate se za mjesto u kongresu ili za predsjednika drzave. Postoji trziste dobara i usluga, drzave medjusobno ratuju i oduzimaju si teritorije, sve u svemu vrlo zanimljiva simulacija stvarnog svijeta Smile
Igra nije ko travian da moras visiti nad njom 24/7 nego mozete u 2-3 minute obaviti sve sto treba za maksimalno napredovanje i gotovi ste do iduceg dana. I ima dobar community hrvatskih igraca, dobro su organizirani i ak trazis pomoc odmah ti netko uskoci.
I btw jucer je eHrvatska krenula u rat protiv eSrbije. Sravnili smo Beograd sa zemljom, ja pokupio tri televizora i 40 zlatnih zuba Very Happy Very Happy

Igramo lejs i ja, vidim da se i miro registriral pa dodjite i ostali ak vas zanima... kod registracije izaberite Hrvatsku i Nortwest regiju ili Slavoniju.
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:23 pm

Dodajte me, tražio sam vas autorizaciju. Smile
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:37 pm

a ne nisam dobio jebeni otkaz...
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimepon tra 06, 2009 3:27 pm

Baš čitam da je neki Srbin preuzeo kompletan Zlatni klas i otpustio radnike Very Happy

Uglavnom, ako vam je work skill nizak isplativije je radit u srpskim firmama jer plaćaju više nego hrvatske, a kad povećate skill situacija se mijenja - hrvatske plaćaju više nego srpske.

edit: a ne nisam radio prva 3 dana u Zlatnom klasu pa se prebacio u srpsku firmu. Very Happy
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesub tra 11, 2009 10:29 am

mda malo mi je velnes na 25.96
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesub tra 11, 2009 10:39 pm

latz a bogec bus zginol Laughing
bum ti ja poslal zutra giftove i moving ticketa da se otijdeš fajtat nekam pa si posle fajta digneš wellnesa v bolnici.
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimened tra 12, 2009 4:45 pm

Dal sem ti 10 giftova. Veli da ti morem dići maksimalno 10 welnessa dnevno pa ti bum zutra još. Sad ti je 33. Kupi si Q3 hranu ak moreš.
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimened tra 12, 2009 6:17 pm

je kupujem q4 hranu Very Happy
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimepon tra 13, 2009 12:12 pm

Evo imaš sad 42. Poslal sam ti moving ticket. Daj otkaz na poslu, odseli se u Rumunjsku, u neku regiju s Q5 bolnicom. Ima npr. Banat, Transilvania, West Syberia. Moreš na ovoj karti vidjeti koje regije imaju Q5 bolnicu:
http://www.egobba.de

Do danas navečer Rumunjska ima aktivnu bitku protiv Indonezije pa se bori jedamput i odi healat u bolnicu, bude ti na kraju wellness oko 80 pa dok si gotov kupi još jedan moving ticket i vrni se natrag u Hrvatsku.
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri tra 15, 2009 12:14 am

Ja sutra odoh u Rumunjsku zaradit par weapona q5, zlata, ratovat malo, nabrijavat se jer to sve ide sporo u HR. Smile
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri tra 15, 2009 2:08 pm

A ne ne fali mi kuna i 45 lipa za moving ticket.
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimečet tra 23, 2009 12:22 am

kaje gastarbajteri, a da pošaljete svojoj rodbini doma malo golda? Very Happy
jebate takvoga sveta dok se v rumunjskomu Sibiru bolje pare služe nego doma Smile))))
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri svi 27, 2009 5:30 pm

Mađari su fino razjebali rumunjsku ofenzivu, ako ste možda čitali da su Rumunji optužili Mađare da štancaju gold iz ničeg zahvaljujući bugovima i koriste fantomske akaunte moram reć da je bilo dost sumnjivih situacija, počevši od konstantnih resistance warova koji su im pojeli zlata više nego što imaju u narodnoj banci, do brojnih fantomskih akaunta koji su pojedinačno nosili minimalne štete ali u tom divljem roju nije ih moglo zaustavit čak ni kombinirano djelovanje rumunjske, poljske i hrvatske vojske + rumunjski građani. Za zlato su im dokazali da dolazi iz organizacija koje nisu ostvarivale priljev istog od donacija ili legalnom kupnjom, nego su ga štancale korištenjem bugova.

U redu, Rumunjska se u ofenzivi doista rastegnula i bilo je pitanje vremena kad će im netko presjeć ratni turizam po Aziji, ali to sigurno nisu mogli napraviti Mađari koji su okruženi s 3 snažne države članice neprijateljskog saveza. Jednostavno je nemoguće u toj poziciji s toliko stanovništva ratovati na 3 fronte i pritom na najtežoj fronti samljet daleko snažnijeg protivnika.
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri svi 27, 2009 5:37 pm

brijem da sam ja odavno umro
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitimesri svi 27, 2009 8:25 pm

Imaš 1.93 wellnessa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





eRepublik je nova brija Empty
PostajNaslov: Re: eRepublik je nova brija   eRepublik je nova brija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
eRepublik je nova brija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PoolG Forum :: Birtija-
Forum(o)Bir: