Dobrodošli u slijepo crijevo interneta

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Čestitam

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Panta Vukota

Broj postova : 5
Registration date : 23.03.2011

PostajNaslov: Čestitam   čet oľu 24, 2011 12:02 am

Zapadnosrpska braćo čestitam vam na mlogo dobra igra uime SRB klana. Ustaše ste, ali ste naše ustaše pa vam praštamo. Došao sam sopstveno da vam čestitam i da vas pozovem na LAN u Srbija. Nagrada će da bude mlogo srpski dinari i devojke iz Beograda. Javiću vam se opet sos fotos od prostor LANa i hotel.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
latz

Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

PostajNaslov: Re: Čestitam   čet oľu 24, 2011 5:38 pm

a ne nisam procito SDB...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Panta Vukota

PostajNaslov: Re: Čestitam   sub lip 25, 2011 2:24 am

Došao sam da vam kažem da me večerašnja partija sa ytbapom mnogo oduševila, bilo je skoro ko pre 15 i više godina kada je Nemanja puco snajperom po nekim tamo civilima u Posavini bre i govorio mi da su ga na akademiji učili da "svako će da proba da beži, ali će da umre umoran jer snajperska jedinica Sremske Mitrovice ne promašuje jer ne sme da promašuje". Još je samo falio onaj vaš hasap Franc da me podseti na Laleta. Jao bre što je taj dečko bio smešan, tokom celog rata mu brada ni canta nije narasla. Starešine su ga nekad zezali da izgleda ko četnik u pubertetu. Šteta što se digo minom u zrak prošle godine kad ga je žena ostavila zbog cigana a žandari došli da plene imovinu. Mogli su posle toga samo kurac da plene i to bukvalno jer od svega je osto samo Laletov kurac od 20 i nešto canti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Panta Vukota

PostajNaslov: Re: Čestitam   uto vel 28, 2017 8:18 pm

Gde ste bre prijatelji stari.
Evo mene u Srpska Kanada, radim ko neki tamo veliki drmr u preduzeću od ženine svojte. Da li se još bahćete sa kanterom 16 i timfortresom? Pokušavam da vas uvatim na serveru malo da vas guzim ko 91. u Vukovaru ali nema vas ni za lek.

Pozdravite mi Franca jedinog pravog Srbina među vama, nadam se da nije brijao onu lepu srbsku bradu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Čestitam   

[Vrh] Go down

Čestitam
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.