PoolG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli u slijepo crijevo interneta
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Premium poolg.

Go down 
+3
doctorg
tantrum
pavisha
7 posters
Autor/icaPoruka
pavisha
Assistant to the Big Tuna
pavisha


Broj postova : 265
Registration date : 14.02.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimepon pro 01, 2008 10:07 pm

momci, zbog 14 warova koje su odigrali lejs, franc, docg, foksi i moja malenkost, svi smo dobili premium accounte na eslu.
tako da mi svi možete da prihvatite da popušite kurac i uploadate svoje gadne slike na esl.
hvala.
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 12:43 pm

Premium poolg. Pisoid10
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 6:34 pm

ajmo e... dobili smo premium, svoje slike staviti na ESL lepo... da nam ta pogodnost padne u vodu sad.. pfffff
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 8:58 pm

Jel Premium na neodređeno ili na mjesec dana?
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 9:20 pm

Jel premium traje mjesec dana ili duže?
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 9:43 pm

molim ? meni pise medalja za 5-year member.. znaci ja imam 5 godina.. ovi ostali 6 mjeseci..
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 11:23 pm

Jel premium traje mjesec dana ili dulje? flower
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimeuto pro 02, 2008 11:46 pm

Trebalo bi biti na 2 mjeseca ali nismo dobili nikakvu službenu obavijest pa nismo sigurni.
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimesri pro 03, 2008 7:54 am

e foksi ti si moj kum i moja rodbina... al gle ... sad je 5:52 i ja tolko pijan idem se spustiti z gornjega prekrizja.. i ja sam tolko ludmda se jednostavno idem spustiti cim si poppijem jedno pol litre vode.. bu se popepo gore i to je to... zaljepit cu svoju N73 nokiju na moj trosickl i to ce biti ok.. niko se nece morati spustati izamnmno,,, bravo martine.. ti si najludji u klanu.,,,
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimesri pro 03, 2008 7:54 am

ako ne prezivis martine.. sretno ti bilo.. znas da te volimo.-...
[Vrh] Go down
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimesri pro 03, 2008 9:53 am

doctorg je napisao/la:
e foksi ti si moj kum i moja rodbina... al gle ... sad je 5:52 i ja tolko pijan idem se spustiti z gornjega prekrizja.. i ja sam tolko ludmda se jednostavno idem spustiti cim si poppijem jedno pol litre vode.. bu se popepo gore i to je to... zaljepit cu svoju N73 nokiju na moj trosickl i to ce biti ok.. niko se nece morati spustati izamnmno,,, bravo martine.. ti si najludji u klanu.,,,

- kapetane picard susreli smo novu vanzemaljsku vrstu i ne razumijemo kaj to govori tražim dopuštenje za korištenje univerzalnog translatora zvjezdane flote....

"Prijevod: - E foksi kuiš ja te volim...ono fakat volim te da nemreš bolivit...ma mrak te volim ono totalno...ono sad je 5:52 dok svi normalni ljudi spavaju samo ja budala tipkam pizdarije tak rano v jutru i v mraku al žedan sa za ne bolivit i idem pit sad vode....budem sad stavil svoj komunikator na svoj space shuttle i to bu ono mrak....nadam se da me niko nebu oponašal jer to je moja genijalno jedinstvena ideja...ono kuiš bu mrak....bravo Quark...ti si najsiluđi među Ferengijima - kraj prijevoda"
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimesri pro 03, 2008 1:28 pm

Bogtejebo jel nemaš nekakvu strojarku koja ti neda pičke, pa da njoj na pijano šalješ poruke a ne meni? Very Happy
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimesri pro 03, 2008 6:59 pm

to nisam ja pisal.. neko mi je ukrao account.. Very Happy
[Vrh] Go down
Franc.poolg
poolg member



Broj postova : 251
Registration date : 14.02.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimečet pro 04, 2008 3:50 am

koje?
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimečet pro 04, 2008 7:10 pm

ti si.. kod tebe sam se logiral na poolg forum... znam da jesi.. zakaj bi se sad inace javil i pital takvo pitanje... priznaj.. trenutak istine..
[Vrh] Go down
tantrum

tantrum


Broj postova : 840
Age : 36
Location : Virovitica - Osijek
Registration date : 07.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:29 am

Đe sam to? Šta je ovo? Ja sam ko mali karo borove!
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimepet pro 05, 2008 11:02 am

http://www.esl.eu/eu/tf2/news/71931/MMC-changed-to-1on1-Scout-Ladder-/
[Vrh] Go down
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:15 pm

bravo bravo!!!
- e ako to nije izgovor da zavrnete rundu ja neznam kaj je!
[Vrh] Go down
doctorg




Broj postova : 489
Registration date : 09.03.2008

Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitimepet pro 05, 2008 4:08 pm

no. .a ovi blitz.. picke.. odigrali valjda 5 warova v 2 dana, dok su skuzili da imamo vise warova od njih.. picke..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Premium poolg. Empty
PostajNaslov: Re: Premium poolg.   Premium poolg. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Premium poolg.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi poolg clanovi, procitajte ovo
» poolg website
» Dobrodosli na Poolg forum!
» PoolG trening u Lici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PoolG Forum :: Birtija-
Forum(o)Bir: