PoolG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli u slijepo crijevo interneta
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 League of Legends

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: League of Legends   League of Legends Icon_minitimened ruj 06, 2009 11:12 am

- ja upal kao beta tester

http://www.leagueoflegends.com/#

- dok sredim download i account i ostale svinjarije i malo pronjuškam po igri...javim vam


Trailer

Gameplay
[Vrh] Go down
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:57 pm

- ehem ajmo ovako

- nakon jučerašnjeg napucavanja od par sati (4 sata u komadu...kaj da velim zelo me je) zaključak slijedi:

1. iznimno obećavajuče...igra za koju tvrde da bude besplatna (tako kažu developeri koji su i sami igrači dotte) daje pun kufer a ne traži puno
2. GRAFIKA : - za sada moja jedina zamjerka je fiksnoj rezoluciji 1024x768 al eto ovo je ipak final beta faza igra pa prelazim preko toga.....same teksture Heroja su rukom crtane i izgledaju jako lijepo...ostatak ige ima tipični look Warcraft strategije (sama igra je napravljena na temelju 1 mape Warcrafta pa ne čudi) znači nikaj VAU JEBOTE nego ono "badava je a lepo zgleda"
- kompovi od prije 2,5-3g konfiguracije ju budu vrtili bez beda (meni se vrti u 200 fpsa npr. komp star 1,5g) sve je jako fino obrađeno i već sada nemam zamjerki na izgled igre kao takve osim kaj možda nema podršku za dx10 al ajd i opet ponavljam badava je
3. ENGINE: - tko je radil engine zna svoj posel...igra piči glatko i bez štekanja....ekran se scrolla iste milisekunde dok ga dirnete kursorom......nema spontanog rušenja...nema memory leaka, nema bugova??? sve u svemu na vrhunskoj razini
4. GAMEPLAY: - jebeno zarazan najblaže rečeno.....ekipa se skupi i peri ....svako svog heroja izabere iz poveče liste od nekih 30-tak stila MAGE/TANK/ARCHER/ASSASSIN
- igra se 5vs5 max za sada,kao sam igrač možete trenutno dogurat do lvl 30 (ja sam nabil 7 lvl za 4 sata igre) kaj vam daje skill pointe koje onda rasporedite u jednu od tri skill grane na raspolaganju OFFENSE/DEFFENSE/GENERAL......skill pointi samog igrača se mogu resetirati po volji i preslagivati kak vam paše unedogled......lvl samog heroja je ograničen na lvl 18 za sada s tim da svaki put kad krećete ponovno igrati mapu heroj vam je lvl 1...skupljate xp klanjem razno raznih mobova po mapi ili samih protivničkih heroja
- u igri imate trgovca kod kojeg kupujete iteme za gold da vam heroj bude još jači naravno....golde zarađujete opet klanjem mobova ili protivničkih heroja....s tim da ako roknete protivničkog heroja koji ima KILLING SPREE np...dobivate 125g po razini SPREE-a (vjerojatno ste shvatili da je najbolje roknut heroja ako ga spazite)
5. STIL IGRE : - tko nezna za dottu ovako ukratko.....nas 5 se skupi npr i uđe u fajt protiv nekih drugih 5...svatko od nas je summoner i pozove si heroja kojeg onda kontrolira do kraja fajta.....iz naše baze dok runda starta kreću friendly NPC mobovi na protivničku bazu...mi ih pratimo i pokušavamo srušit turrete koji pucaju po njima/nama i probit se do protivničke baze na drugoj strani mape...dok uđemo u protivničku bazu i srokamo glavne građevine runda je dobivena (naravno protivnik nas pokušava spriječit u tome i napravit to isto nama)......kao igrač imate na raspolaganju 2 global spella.....spellove dobivate s lvlima (lvlima samog igrača ne heroja) i njih birate na početku runde...korištenje njih je neograničeno al imaju COOLDOWN da nebi sad njima spammali okolo

- i u pravilu to je to zasad....ja dok još koju rundu odigram javim vam idući put minuse igre....
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimečet ruj 10, 2009 3:29 pm

e kuza pliz javi ak vidiš da dijele negdje još beta keyeva, ja bih probao to čudo Smile
[Vrh] Go down
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimečet ruj 10, 2009 8:50 pm

foksi je napisao/la:
e kuza pliz javi ak vidiš da dijele negdje još beta keyeva, ja bih probao to čudo Smile


- poslal sam ti private link za download i username/pass moj pa sprobaj
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimečet ruj 10, 2009 10:30 pm

tnx kuza, skida se

marach suck it Very Happy
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimepet ruj 11, 2009 9:57 pm

Sviđa mi se igra, naročito zato jer nisam nikad igral dotu pa mi je princip skroz novi. Bum se moral malo detaljnije zabaviti ovim Smile

Kuza, svaki beta account more poslati jedan beta invite bilo kome, jel smijem preg tvojeg accounta poslati sebi?
[Vrh] Go down
latz

latz


Broj postova : 391
Registration date : 18.04.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:00 am

naravno da ne
[Vrh] Go down
kuza




Broj postova : 443
Age : 44
Location : Suncev sustav,gadna masa znana kao planet Zemlja
Registration date : 09.09.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:08 am

foksi je napisao/la:
Sviđa mi se igra, naročito zato jer nisam nikad igral dotu pa mi je princip skroz novi. Bum se moral malo detaljnije zabaviti ovim Smile

Kuza, svaki beta account more poslati jedan beta invite bilo kome, jel smijem preg tvojeg accounta poslati sebi?


- videl sam jučer....ma šalji samo kolko god moreš i kome kod ti paše....
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:06 pm

fala lepa Smile
[Vrh] Go down
Franc.poolg
poolg member



Broj postova : 251
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimened ruj 13, 2009 6:58 pm

Prodali su naše snove
Judini sinovi,
suvo zlato bacili u blato.
Buđenje je bilo tako lijepo, možda prekasno,
i nevinom krvlju plaćeno.

Ej, umorna zemljo, izmučena!
Ima li još tko umrijeti za te?
Prodali su naše snove
Judini sinovi,
suvo zlato bacili u blato.
Pred vratima tuđim opet za pravdu molimo,
težak sada križ mi nosimo.

Ej, umorna zemljo, izmučena!
Ima li još tko umrijeti za te?
Kralju Dmitre Zvonimire,
kroz planine odjekuju krici,
"Ooooo"
u tamnici tvoji su vojnici!
Izdajice, ne imali mira,
ubili ste kralja Zvonimira,
izdali ste naše velikane,
i sinove što su majke dale.
Jučer gledam sliku naroda,
baca cvijeće po herojima,
a već sutra pobjednike sude,
prodaše ih za Judine škude.
Kralju Dmitre Zvonimire,
kroz planine odjekuju krici,
"Ooooo"
u tamnici tvoji su vojnici!

Kralju Dmitre Zvonimire,
kroz planine odjekuju krici,
(U boj! U boj! Za narod svoj!)
"Ooooo"
u tamnici tvoji su vojnici!
U tamnici tvoji su vojnici!
[Vrh] Go down
foksi
Big Tuna
foksi


Broj postova : 519
Age : 39
Location : Zagreb, HR
Registration date : 14.02.2008

League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimepon ruj 14, 2009 8:32 pm

ownaju me botovi na Easy facepalm
[Vrh] Go down
Sponsored content





League of Legends Empty
PostajNaslov: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
League of Legends
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PoolG Forum :: Birtija-
Forum(o)Bir: